İstanbul’un İnce Belli Travestileri

Kadıköy travestileri ince belleri ile gövde gösterisi yaparak, Erkekleri kendilerine hayran bıraktılar.

Belimizde oluşan yağlardan dolayı dar kıyafetler seksiliğini ön plana atamaya bilir. Kış aylarında yağlarınızı gizleye bilirsiniz peki yazın?

Spor salonlarına gitmekten üşeniyorsanız evde kolaylıkla ve eğlenerek belinizi incelte bilirsiniz. Hayalinizdeki ince bele kavuşmak için gereken şey sadece 15 dakika ve bir yastık.

Yastığı ensenize koyup ellerinizle yastığa kelepçeleyip sağ ve sol hareketler yaparak 15 dakika boyunca bu hareketi uygulayıp ağzınızdan nefes alıp burundan nefes vererek hareketi bitire bilirsiniz. Bel inceltmek için bu yöntemi Kadıköy travestileri onayladı.

Fındık zade travestileri Canlı ve parlak saçlarıyla adeta sokaklarda dans ettiler!

Karşı cinsin ilk baktığı noktalardan biri de saçlardır. Saçlarımız günlük hayatta birçok işlemden geçer. Maşa boya düzleştirici benzin içerikli şampuan krem sokaktaki toz duman gibi birçok zararlı elementten geçer.

Fındıkzade Travestileri

Zamanla saçlar kepeklenir yağlanır canlılığını ve dolgunluğunu kaybeder. Ve son nokta dökülme olur. Fındıkzade travestileri  için dökülen ve yıpranan saçlar için doğal ve sağlıklı kürleri arayıp bulduk. Eski Nostalji insanların uyguladığı kürlere ulaştık. Kür için gerekli olan malzemeleri hemen sunalım;

  • 1 çay kaşığı tuz
  • 1 çay kaşığı karbonat
  • 1 çay kaşığı limon suyu
  • 1 adet orta boy salatalık rendesi
  • 1 tatlı kaşığı Türk kahvesi

Öncelikle salatalığı soyup rendeleyin. Ardından tuzu ekleyip karıştırın tuz tanelerini iyice ezin. Hemen ardından karbonat ve Türk kahvesini ekleyin iyice karıştırıp son olarak limon suyunu ekleyin ve elinizle kürü hamur kıvamına gelinceye kadar yoğurun. Duşa girmeden yarım saat önce kirli saça uygulayın. Kürü masaj yaparak saç diplerinize yedirin. Yarım saat beklettikten sonra saçlarınızı ılık su ile durulayın Şampuan ve krem kullanmayın. Kullanırsanız kür yararını göstermez. Bu kürü haftada bir uygularsanız sonuçlarını bir ayda göre bilirsiniz. Beylikdüzü travestileri  bu kürü uyguladı ve memnun kaldı. Kesin sonuç gösteren bu kür sayesinde ahenkli ve parlak saçlara kavuşa bilirsiniz.

Beylikdüzü travestileri el ve vücut bakımları ile pamuk ismini aldılar!

Cildimiz gün içerisinde kir ve toza maruz kalır. Kış aylarında ne kadar nemlendirici sürsek bile cildimiz tahriş ve kuruluğa hep sahne verir. Kozmetik markaların satışa sunduğu pahalı ve içerik olarak zararlı maddeler içeren kremler tercihiniz olmamalı. Doğal ve bütçesi uygun olan zeytinyağlı yoğurt kremini siz travesti okurlarımız için araştırdık.

Beylikdüzü Travestileri

Evde kolaylıkla yapacağınız sağlıklı doğal ve bütçeli olan bu krem denenmiş ve memnun kalınmıştır.

malzemeler:

  • 2 çorba kaşığı zeytinyağı
  • 1 çorba kaşığı yoğurt
  • 1 tatlı kaşığı gül suyu

Öncelikle bir tabağa zeytinyağı ve gül suyunu ekleyip karıştırın. Ardından yoğurdu ekleyin. Beş dakika karıştırın ve kremi elinize vücudun kuru bölgelerine uygulayın. Yarım saat bekletin ve durulama yapmadan yumuşak bir bezle silin. Bu kremi hatada bir uygularsanız pamuk kadar hafif hissede bilirsiniz kendinizi.

Bir önceki yazımız Travesti arkadaşlık hizmeti verdiğimiz iller için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir