Bir Yudum Travesti

Kalemimize bugün travestilerin yaşamlarını ele alacağız. İstanbul travestileri, İzmir travestileri ve Ankara travestileri  başta olmak üzere  günlük yaşantılarında  neler ile karşılaşıyor?

izmir-travestileriİzmir Travestileri:  

Türkiye’nin en  kalabalık 4.500.000 nüfusa sahip ola üçüncü şehri İzmir. Kalabalık şehirlerde travesti olarak yaşam sürmenin zor olmasının ortak noktası fazla nüfusa sahip olmasıdır. Kalabalık olan şehirlerde çeşit çeşit insana rastlamak mümkün. Böyle olunca yaşam standartlarının yelpazesi epey genişlemektedir. İhtiyaçlar bir yana maddi ve manevi olarak güçlü olmak gerekiyor böyle bir şehirde yaşamak için. Travestiler kalabalık şehirlerde biraz daha zorluk çekmektedir. Her ne kadar vapurdan martılara simit atmak, saat kulesinde kumruları beslemek ve boyoz yemek güzel olsa da bu şehir insani yutuyor. İzmir Travestileri, erkeklerin rüyalarını süsleyebilir. Bilirsiniz İzmir kızları her zaman güzel ve bakımlıdır. İzmir erkeği ne istediğini bilir ve güzelliğe önem verir ama bu kadar güzelliğin yanında olumsuzluklarda olmuyor değil. Kısacası İzmir güzel şehir İzmir travestileri güzel kızlar ama hayat standartları insanların dertleri bir araya gelince insan harman oluyor.

istanbul-travestileriİstanbul Travestileri:

Türkiye’nin  en kalabalık  15 milyon nüfusa sahip en kalabalık birinci şehri İstanbul. Her ne kadar güzel gelişmiş ve ekonomi düzeyi iyi seviyede olan bir şehir olsa da. Uyuşturucu, kumar, fuhuş, gasp ve hırsızlık yönünden tehlikelere en çok maruz kalan travestiler için en çok zorluk çekilen birinci şehridir. İstanbul Travestileri, tam bir insan sarrafıdır. Bu kadar kalabalık ve tehlikere maruz kalan bir şehirde yaşayan insan olmak epey zor. Maddiyatın birinci olanda olduğu bu şehirde insanlara güvenmemek yapmanız gereken ilk şeydir.

ankara-travestileri

Ankara Travestileri:

Türkiye’nin  en kalabalık  4,5 milyon nüfusa sahin türkiye’nin üçüncü şehri ve aynı zamanda baş kentidir. Ankara, genel olarak memurların çalıştığı, İstanbul ve izmire göre daha sakin ve düzenli güzel bir şehirdir. Düzenli bir işiniz var isa bu şehirde sorunsuz bir şekilde yaşayabilirsiniz. Ankara Travestileri,İzmir ve İstanbul travestilerine göre biraz daha düzenli bir yaşama sahiptirler. Her ne kadar düzenli bir şehir olsa da Ankara her zaman söylediğimiz gibi, travestiler için hayat her zaman bir tık daha zordur ve bir çok travesti gibi çok fazla bedel ödemişlerdir ve ödemeye devam etmektedirler.

Bir önceki Travesti psikolojisini anlatan yazımızı okumak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir